Yasal Uyarı

 

polikistikbobrekhastaligi.com web sitesi Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.’nin sunduğu bir hizmettir. Bu web sitesinde sunulan bilgiler özet niteliğinde, genel mahiyette ve sadece bilgilendirme amacına yöneliktir. Bu web sitesi aracılığıyla sunulan hiçbir içerik ya da hizmet, bir doktorun müdahalesi ya da katılımı olmaksızın tıbbi tanı ya da tedaviye yönelik bir dayanak oluşturmayı amaçlamamaktadır. Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. ve polikistikbobrekhastaligi.com, site içerisindeki bulunan bilgilerin doğruluğu ve güncellemesi için çaba harcamış ve harcamaya da devam etmektedir en son gözden geçirme tarihi itibariyle doğru ve güncel bilgileri sunmak için makul sınırlar içinde çaba göstermesine karşın, bilgilerin doğruluğu ya da tamlığı konusunda herhangi bir garanti ya da beyanda bulunmamaktadır. Ne Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. ne de polikistikbobrekhastaligi.com buradaki bilgilerin eksikliğinden veya yanlışlığından dolayı sorumlu tutulamaz. Bu web sitesindeki hiçbir şey bir tavsiye veya öneri olarak kabul edilmemeli ve herhangi bir karar veya eyleme temel oluşturmamalıdır. Kendi spesifik durumunuz konusunda sadece doktorunuzun önerilerine güvenmeniz çok önemlidir. Söz konusu sitenin yapımında çalışmış herhangi bir kişinin veya kuruluşun kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek olumsuz sonuçlardan, ya da içerikteki olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı ortaya çıkabilecek cezai veya hukuki sorumluluğu olmayacaktır, ayrıca site kullanımından dolayı olumsuz sonuçlarla karşılaşmış olanlar, site yapımında çalışanlar ve şirketleri aleyhinde ve/veya Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. aleyhinde maddi ve/veya manevi tazminat talebinde bulunamazlar. Site içeriği ve bilgilerin kullanımı veya başka bir yere nakledilmesi, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümleri gereğince, Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş. ve polikistikbobrekhastaligi.com 'un iznine bağlıdır. polikistikbobrekhastaligi.com sitesine interaktif katkıda bulunanların, bilgi ve düşüncelerini paylaşanların, soru soranların ve iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş.'i hukuki ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen aktaranlara aittir. İlgili yasalar uyarınca, halka açıklanabilecek reçete bilgileri kısıtlıdır. polikistikbobrekhastaligi.com web sitesinde hiçbir şekilde tedavi yöntemi tavsiye edilmemektedir, yalnızca uygulanan tedaviler ile ilgili bilgi verilmektedir. İstenmeyen sonuçların ortaya çıkmaması için, ziyaretçilerin tedavi yöntemleriyle ilgili olarak uzman hekimlere başvurmaları önemle tavsiye edilmektedir.
Bu internet sitesine erişim sağlayarak ya da bu internet sitesindeki bilgileri kullanarak, bu şart ve koşulları (“Yasal Uyarı”) kabul etmiş oluyorsunuz ve Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş., bağlı şirketleri, iştirakleri ve çalışanları aleyhinde bu internet sitesinin kullanımından ya da bu sitede bulunan herhangi bir materyal, bilgi, görüş ya da tavsiyeden kaynaklanabilecek herhangi bir iddiadan feragat etmiş oluyorsunuz. Sitede bildirimde bulunmaksızın bu şart ve koşullar ve/veya bu internet sitesindeki bilgiler üzerinde değişiklik yapabilir, iyileştirebilir ve/veya bunları değiştirebilir. Bu değişiklikler Sitede yayınlandığı andan itibaren geçerlilik kazanmış sayılır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz, üzerinde değişiklik yapılan Yasal Uyarıları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Gizlilik Politikası

 

Abdi İbrahim Otsuka İlaç Sanayi ve Tic A.Ş., polikistikbobrekhastaligi.com web sayfasını ziyaret edenlerin gizliliğine saygı duyar ve bu nedenle bu web sayfası gizlilik beyanını geliştirmiştir. Bu siteyi kullanarak ve Kişisel Bilgilerinizi bize vererek, bu bilgileri Gizlilik Bildirimi'nde açıklanan şekilde kullanabilmemize onay vermiş olursunuz. polikistikbobrekhastaligi.com gönüllü olarak verilen kişisel bilgileri, verenlere bilgi ulaştırmak, iletişim kurmak ya da deklare edilen amaca uygun olarak kullanacaktır. Üyelerin/ziyaretçilerin gereksinimlerini daha iyi anlamak, ürün ve hizmetlerimizi daha yararlı kılmak için zaman zaman bu bilgilere başvurabiliriz. Bu bilgileri üyeler/ziyaretçiler ile iletişim kurmak için kullanabiliriz. Üyeler ve/veya ziyaretçiler tarafından gönüllü olarak verilen bu kişisel bilgiler farklı bir amaca yönelik olarak üçüncü kişilere verilmeyecek, satılmayacak ve devredilmeyecektir. İş bu Gizlilik Politikasında meydana gelebilecek değişiklikler site üzerinden anında yayınlanacaktır.